Zapraszamy na MeetDomainers 2009 do Warszawy!


Po raz drugi zapraszamy na MeetDomainersSpotkanie Właścicieli Domen Internetowych! Tym razem spotkamy się w Warszawie w dniach 25-27 września. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o poprzednim spotkaniu w Krakowie – koniecznie zajrzyjcie do archwium.


Dla osób, które jeszcze nas nie znają, jak i dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się wiecej o spotkaniu w Warszawie przed rejestracją, zapraszamy do działu O spotkaniu i Agenda.


W tym roku skupimy się na bardzo ważnych aspektach związanych z prawem domen internetowych oraz prawami autorskimi w Internecie. Aż dwie sesje poświęcimy tym zagadnieniom, po to, żeby uchronić Uczestników od popełnienia podstawowych błędów i niepotrzebnych problemów, które mogą wyniknąć z nieznajomości prawa.


Nie zabraknie też oczywiście aukcji domen na żywo. W zeszłym roku udało nam się sprzedać 22 domeny za łączną kwotę 224 tys. PLN. W tym roku chcemy pobić ten rekord. Na Uczestników MeetDomainers będzie czekało kilkadziesiąt atrakcyjnych domen, wiele z nich z ceną minimalną tylko 1 PLN.


Drugi dzień zostanie poświęcony tematom związanym z zarabianiem na ruchu generowanym przez domeny internetowe, poruszymy też bardzo ciekawy i szeroki temat web developmentu. Praktycy w tworzeniu i prowadzeniu popularnych serwisów podzielą się swoimi doświadczeniami i pomogą nam uchronić się przed popełnianiem błędów. Zapowiada się bardzo interesująco!


Nie samą wiedzą żyje człowiek! Oprócz merytorycznych sesji na MeetDomainers czeka na Was niezliczona ilość okazji do poznania nowych osób, jak również porozmawiania ze starymi znajomymi. Te trzy dni Spotkania pełne będą wspólnych lunchy, przerw z przekąskami, wieczornych imprez i zwiedzania Warszawy.


Zapraszamy do rejestracji!
Agnieszka i Daniel Dryzek