MeetDomainers 2010 Sopot

 
Już po raz trzeci zapraszamy na Spotkanie MeetDomainers – jedyną w Polsce konferencję dla osób związanych z rynkiem domen internetowych. Tym razem spotkamy się w dniach 19-21 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand Sopot, który mieści się na plaży – tuż obok sopockiego molo.

Zarejestruj się na konferencję!

19-21 sierpnia 2010, Hotel Sofitel Grand Sopot


Zaplanowaliśmy ciekawe sesje i jak co roku wiele okazji do nawiązywania cennych biznesowo kontaktów. Mamy nadzieję, że szum morza i plaża będą sprzyjały zarówno nauce, jak i zabawie.


Tym razem rozpoczniemy od prezentacji dotyczącej zakładania firmy i optymalizacji podatków, co obiecaliśmy już rok temu. Oprócz znanej wszystkim sesji Domainers Meet Domainers, podczas której doświadczeniem podzielą się przedstawiciele funduszy domen internetowych, światło ujrzy nasz nowy projekt Domainers Meet Business. Na ile ważna jest dobra domena w tworzeniu dochodowego e-biznesu? Na to i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź po tej sesji. Nowa formuła i nowe inspiracje – zapraszamy do poznania agendy Spotkania oraz Prelegentów.

Jak co roku obowiązkowym punktem programu będzie aukcja domen na żywo. Rok temu suma sprzedaży domen na aukcji wyniosła 224 tysiące PLN, mamy nadzieję na nowy rekord w tym roku. Licytacja będzie także możliwa on-line za pośrednictwem platformy Aftermarket.pl. Przyjmujemy już zgłoszenia domen – zapraszamy do kontaktu. W tym roku po raz pierwszy – i tylko dla Gości konferencji – odbędzie się także aukcja holenderska wybranych domen.

Nasze Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez Sponsorów – w tym miejscu chcemy więc podziękować firmom Aftermarket.pl, Sedo, NameDrive oraz NetArt za wytrwałość we wspieraniu nas już po raz trzeci. Ale przede wszystkim nasze Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez Was! Zapraszamy więc do rejestracji!

Do zobaczenia w Sopocie!
Agnieszka i Daniel Dryzek