Rejestracja na Spotkanie w Warszawie otwarta!

 
Zapraszamy do rejestracji na piąte z kolei spotkanie inwestorów domenowych, które odbędzie się w piątek 14 października 2011 w Warszawie.

Tym razem zdecydowaliśmy się na zmianę formuły dotychczasowych spotkań – będzie to jeden bardzo inspirujący dzień pracy, jak zwykle w doborowym towarzystwie ludzi z pasją i energią do działania, zwieńczony niezapomnianą imprezą klubową, gdzie w kuluarach będzie okazja do nawiązania cennych znajomości. Nowością w tym roku będą warsztaty „Negocjacje przy sprzedaży domen” jak również możliwość prezentacji siebie lub swojej firmy podczas sesji Speed networking. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Agendy.


Jak co roku nie może też zabraknąć aukcji domen na żywo. Jeśli masz ciekawe domeny w swoim portfolio i chciałbyś je sprzedać na naszej aukcji – zgłoś się do nas! Łączna kwota sprzedaży domen w trakcie wszystkich naszych aukcji na żywo, które przeprowadziliśmy w Polsce, to 678 700 PLN!


Zanim podejmiesz decyzję o uczestnictwie, zajrzyj do galerii zdjęć z poprzednich Spotkań oraz fotorelacji AZnews.pl z ostatniego spotkania w Sopocie. Poczytaj też o naszych poprzednich edycjach, między innymi na Internet StandardPuls Biznesu, DNJournal.com (Kraków, Warszawa) oraz na Antyweb.pl i interaktywnie.com.


Zapraszamy do rejestracji! (ilość miejsc jest ograniczona)