Poniżej przedstawiamy agendę. Może ona podlegać niewielkim zmianom.


14 października 2011 (piątek)


08:30 – 09:00 Rejestracja Gości Spotkania


Zarejestruj się na Spotkanie i rozpocznij networking!09:00 – 09:05 Oficjalne powitanie przez Organizatorów


Dowiedz się, jak będzie wyglądało piąte Spotkanie MeetDomainers. Daniel Dryzek opowie o przebiegu i celach październikowego spotkania. Przyjdź i poznaj szczegóły.9:05 – 9:20 Prezentacja NASK


Izabela Domagała, Starszy Specjalista ds. DNS, rejestr domen .pl NASK, przedstawi raport z trzeciego kwartału 2011 roku. Przyjdź i posłuchaj o najnowszych danych z rynku domen .pl.


Prezentacja PDF: Rynek nazw domeny .PL Q3 2011


The video cannot be shown at the moment. Please try again later.9:20 – 9:30 Aftermarket.pl – szanse i zagrożenia dla wtórnego rynku domen


Michał Pleban przedstawi wieści z rynku domen z perspektywy największej giełdy domen w Polsce. Dowiedz się jakie były największe sprzedaże i jak wyglądają trendy na polskim wtórnym rynku domen.


Prezentacja PDF: Szanse i zagrożenia dla wtórnego rynku domen w Polsce


The video cannot be shown at the moment. Please try again later.9:30 – 10:45 Inwestycje w startupy – złoto czy złoto głupców?


Krzysztof Kowalczyk, partner w funduszu venture capital HardGamma Ventures oraz partner zarządzający w firmie doradztwa strategicznego UBIK Business Consulting, przedstawi specyfikę inwestowania w startupy.


Po prezentacji odbędzie się panel dyskusyjny z zaproszonymi założycielami młodych firm technologicznych:

Ola Sitarska, MyGuidie.com
Agnieszka Zdebiak, ii4b.com
Joanna Majewska, konkursykreatywne.pl
Piotr Tuszyński, QRcao.com
Tomasz Kolinko, Motivapps.com
Konrad Latkowski, Manubia.pl


Prezentacja PDF: Inwestycje w startupy – złoto czy złoto głupców?


The video cannot be shown at the moment. Please try again later.10:45 – 11:00 Przerwa kawowa


Chwila oddechu przed warsztatami. Przerwa sponsorowana jest przez EuroDNS.11:00 – 14:00 Warsztaty „Negocjacje przy sprzedaży domen”


Właściwie przeprowadzone negocjacje przy sprzedaży domen to gwarancja Twojego zadowolenia. Ewa Kastory z Grupy training&consulting pomoże Uczestnikom MeetDomainers w wyborze odpowiednich narzędzi negocjacyjnych, tak by wynik negocjacji był jak najlepszy.


Warsztaty będą dopasowane do potrzeb inwestorów domenowych i przystosowane do specyfiki biznesu domenowego.14:00 – 15:00 Lunch15:00 – 15:20 ZeroPark.com – Przyszłość monetyzacji ruchu domenowego


Robert Gryn oraz Szymon Niemczura po raz pierwszy publicznie zaprezentują nowy projekt na rynku monetyzacji ruchu domenowego: ZeroPark. Opowiedzą o swoim rozwiązaniu, które pozwoli domainerom zarobić więcej na domenach.


Prezentacja PDF: ZeroPark.com – nowe rozwiązania w monetyzacji domen15:20 – 15:30 EuroDNS – Domeny: biznes dla profesjonalistów


Adam Wagner opowie o prowadzeniu biznesu przez registrarów, ale też jak profesjonalnie inwestować w domeny, jakich błędów unikać oraz o tym jak domeny można wykorzystać w biznesie.15:30 – 16:00 Speed networking – prezentacje Uczestników Spotkania


Trzydzieścioro Uczestników MeetDomainers będzie mogło powiedzieć czym się zajmuje, jakie firmy prowadzi, kogo poszukuje na Spotkaniu i co może zaoferować innym. To darmowa reklama i sposób na poznanie innych Uczestników konferencji. Każdy otrzyma 60 sekund na swoją prezentację. Zapraszamy!16:00 – 17:00 Domeny, wino, energia odnawialna czy ziemia rolna? W co inwestować?


Jedna z najważniejszych zasad inwestowania mówi o dywersyfikacji portfela. Wybierz sam gdzie jeszcze możesz ulokować swój kapitał.

Marcin Piwecki, prezes Wine Advisors: „Rynek wina jako atrakcyjna alternatywa dla inwestorów”

Prezentacja PDF: Rynek wina jako atrakcyjna alternatywa dla inwestorów


Piotr Konopka, ekspert ds. inwestycji alternatywnych: „Jak zarabiać na własnej turbinie wiatrowej”

Prezentacja PDF: Projekty wiatrowe realizowane w ramach energetyki rozproszonej


Piotr Konopka, Partner Wealth Solutions – Inwestycje Ziemskie: „Kupić tani hektar, sprzedać drogi metr”

Prezentacja PDF: Inwestycje Ziemskie


Daniel Dryzek, założyciel funduszu domen ddfund.eu: „Domeny: inwestycja dla odważnych”


The video cannot be shown at the moment. Please try again later.17:00 – 17:15 Przerwa techniczno-koktajlowa przed aukcją


Przerwa przed aukcją domen na żywo sponsorowana przez Aftermarket.pl.17:15 – 18:45 Aukcja domen na żywo


Aukcja domen na żywo, na którą wszyscy czekają cały rok. W aukcji można będzie wziąć udział na miejscu lub licytując przez internet za pośrednictwem serwisu Aftermarket.pl.


The video cannot be shown at the moment. Please try again later.18:45 – 19:00 Podsumowanie aukcji i zakończenie oficjalnej części Spotkania20:00 – 2:00 MeetDomainers Party


ZeroPark.com zaprasza na wspólną imprezę do rana w Opera Club w podziemiach Opery Narodowej Teatru Wielkiego! Orientalny klimat wnętrz, wyborne sushi robione na Twoich oczach, wygodne kanapy, zapach kadzideł, klubowa muzyka, imponujący wybór alkoholi – warto przyjść. Podobno najwięcej nieoficjalnych informacji o rynku domen można usłyszeć w tak sprzyjających warunkach… Prosimy o stroje klubowe.