To już piąta edycja Spotkania MeetDomainers!! I powrót do Warszawy.

Tym razem będziemy Was gościć 14 października 2011 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Zdecydowaliśmy się na zmianę formuły dotychczasowych spotkań – będzie to jeden bardzo inspirujący dzień pracy, jak zwykle w doborowym towarzystwie ludzi z pasją i energią do działania, zwieńczony niezapomnianą imprezą klubową, gdzie w kuluarach będzie okazja do nawiązania cennych znajomości.


To, z czego się cieszymy i to, co daje nam motywację do pracy nad kolejną edycją Spotkania, to fakt, że na MeetDomainers naprawdę “dzieje się” biznes: niektórzy podpisują kontrakty, inni poznają nowe technologie, wielu kupuje i sprzedaje domeny. Łączna kwota sprzedaży domen w trakcie wszystkich naszych aukcji na żywo, które przeprowadziliśmy w Polsce, to 678 700 PLN!


Dla kogo jest to Spotkanie?


Zapraszamy inwestorów domenowych z Polski i zagranicy, firmy świadczące usługi dla wtórnego rynku domen, rejestry i rejestratorów domen, specjalistów w dziedzinie reklamy internetowej i programów afiliacyjnych oraz wszystkich zainteresowanych trendami rozwojowymi domen internetowych i sposobami zarabiania na nich.

Zapraszamy także Web developerów, Grafików, Specjalistółw SEO. Wtórny rynek domen zmienia się, powstaje coraz więcej planów tworzenia serwisów internetowych na posiadanych przez domainerów nazwach. Musimy połączyć siły, aby odnieść sukces i stworzyć pożyteczne serwisy służące Internautom.

W tym roku szczególnie zachęcamy do udziału tych wszystkich, którzy widzą w domenach alternatywną formę inwestycji swoich funduszy.


Co będzie w tym roku?


Dla wielu będzie to dobra wiadomość – przygotowaliśmy dla Was sesję poświęconą negocjacjom handlowym w biznesie domenowym. W praktyce sprawdzimy także Wasze umiejętności i działanie pod presją czasu podczas licytacji domen na naszej aukcji domen na żywo. O tym i innych atrakcjach możecie przeczytać w Agendzie. Jak co roku będzie okazja do poznania wielu ciekawych osób i firm z branży domen internetowych – także, a może przede wszystkim, podczas tych mniej formalnych rozmów w czasie lunchu czy imprezy.


Co już było?


Zapraszamy do galerii zdjęć z poprzednich Spotkań oraz fotorelacji AZnews.pl z ostatniego spotkania w Sopocie. Poczytaj też o naszych poprzednich edycjach, między innymi na Internet StandardPuls Biznesu, DNJournal.com (Kraków, Warszawa) oraz na Antyweb.pl i interaktywnie.com.


Zapraszamy do rejestracji! (ilość miejsc jest ograniczona)


Do zobaczenia w Warszawie!
Agnieszka i Daniel Dryzek